Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba Canvio Partner Hdtb520ek3ab Usb 3.2 2.5" 2 Tb Harici Harddisk Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Emperor
3.765,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 3765.60
Toshiba Canvio Partner HDTB520EK3AB USB 3.2 2.5" 2 TB Harici Harddisk Teşhir Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: EMPEROR
3.770,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 3770.83
Toshiba Canvio Partner 2 TB taşınabilir 2, 5 inç harici HDD, USB 3.2 Gen 1, Mac ve Windows ile uyumlu, USB ile çalışır Satıcı: Amazon.com.tr
5.224,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 5234.99
Toshiba Canvio Partner Hdtb520ek3ab 2tb 2.5" Usb 3.2 Taşınabilir Harddisk Satıcı: Trendyol
5.224,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 5224.99
TEMEL ÖZELLİKLER