Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba HDTD310EK3DA 1TB Canvio Slim USB3.0 2,5" Siyah Taşınabilir Disk
Satıcı: western-pacific | 2 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 3599.00
Toshiba Canvio Slim 2.5" 1TB USB 3.2 Gen-1 Siyah (HDTD310EK3DA) Taşınabilir Harici Sabit Disk Satıcı: Amazon.com.tr
3.623,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 3633.04
Toshiba Canvio Slim Hdtd310es3da Usb 3.2 2.5" 1 Tb Harici Harddisk
Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
4.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 4349.00
Toshiba Canvio Slim 2.5" 1tb USB 3.2 Gen-1 Silver (HDTD310ES3DA) Taşınabilir Harici Sabit Disk
Satıcı: Naxin
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 9000.00
Toshiba Hdtd310ek3da 1Tb Canvio Slim Usb3.0 2,5" Siyah Taşınabilir Disk
Satıcı: ylmzhome
14.583,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 14583.30
Toshiba Canvio Slim 1TB 2.5" USB 3.2 Gen-1 Taşınabilir HDD - Black (HDTD310EK3DA) Satıcı: Erenler Ticaret
15.210,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 15210.51
1 TB
3.599,00 TL
2 TB
4.999,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM
VARYANT