Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Transcend ESD250C 960GB USB 3.1 Gen 2 Type-C Taşınabilir SSD, 520MB/s Okuma Hızı, Şık Metal Kasa, PC/Mac/Android Uyumlu (TS960GESD250C) Satıcı: Amazon.com.tr
5.480,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 5490.06
Transcend Ts960gesd250c 960Gb M.2 Sata Gen 2 Type-C Tasınabılır Ssd
Satıcı: Teknoraks
5.393,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 5393.10
Transcend TS960GESD250C 960GB Type-C 520MB/460MB/s Taşınabilir Harici SSD Satıcı: Teknoraks
5.480,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 5480.06
Transcend TS960GESD250C 960GB Type-C 520MB/460MB/s Taşınabilir Harici SSD Satıcı: Aison
5.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 5599.00
Transcend TS960GESD250C 960GB M.2 Sata Gen 2 Type-C Tasınabılır SSD - Siyah
Satıcı: teknoraks
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 5899.00
Transcend TS960GESD250C 960GB Type-C 520MB/460MB/s Taşınabilir Harici SSD Satıcı: Erenler Ticaret
17.701,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 17701.92
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM