Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Twinmos 2Tb Taşınabilir External Ssd Usb 3.2-Type-C (Dark Grey) Harici Ssd (Pssd2tbmedb)
Satıcı: Smallman
9.519,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 9519.70
Twınmos Pssd2tbmedb Mini 2Tb Usb 3.2 Gen 2 Type-C Koyu Gri Taşınabilir Ssd Harddisk
Satıcı: Netsiparis
9.947,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 9947.70
Twinmos PSSD2TBMEDB 2 TB 2.5" USB 3.2 Taşınabilir Disk koyu-gri Satıcı: Uzmanlarpc
10.115,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 10115.18
Twinmos 2TB Taşınabilir External SSD USB 3.2/Type-C Dark (PSSD2TBMEDB) Satıcı: UZMANLARPC
10.232,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 10232.51
TwinMOS 2TB Taşınabilir External SSD USB 3.2-Type-C (Dark Grey) Harici Ssd (PSSD2TBMEDB)
Satıcı: Smallman
10.263,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 10263.52
Twinmos PSSD2TBMEDB 2 TB 2.5" USB 3.2 Taşınabilir Disk koyu-gri Satıcı: revertteknoloji
10.322,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 10322.07
TwinMos Twınmos 2tb PSSD2TBMEDB Usbc Harici SSD Disk
Satıcı: Core Bilgisayar
12.732,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 12732.12
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
VARYANT