Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
20 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
5,60 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

TwinMOS EliteDrive Pro SSD (1 TB) Fiyatları

TwinMOS Elite Drive Pro 1TB Taşınabilir SSD Type-C USB 1100MB/s Koyu Gri

Satıcı: Nepal Bilişim

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 8009
Twinmos 1Tb Taşınabilir Ssd 1100-1050Mb/S Type-C/Usb Pssd1tbedp

Satıcı: nepalbilişim

7.984,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 7984.90
Twınmos 1Tb Ssd Elıte Drıve Pro Pssd1tbedp Type-C Harici Disk Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

8.129,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8129.20
Twinmos 1 Tb Twınmos Ext Ssd Elıte Drıve Pro (1100-1050mb/s) Type-c/usb Dark Gray Pssd1tbedp

Satıcı: ramazanmutlu

8.187,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 8187.49
Twinmos 1 Tb Twınmos Ext Ssd Elıte Drıve Pro (1100-1050mb/s) Type-c/usb Dark Gray Pssd1tbedp

Satıcı: onlinealisverisyap

8.239,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8239.82
Twinmos 1tb External Taşınabilir Harici SSD (1100-1050MB/S) Type-C/usb (Dark Gray) (PSSD1TBEDP)

Satıcı: Nepal Bilişim | 1 yorum

8.244,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 8244.03
TWINMOS 1 TB (1100 MB OKUMA - 1150 MB YAZMA) PSSD1TBEDP TAŞINABİLİR SSD (DARK GRAY)

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.816,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 8816.34
Twinmos PSSD1TBEDP, 1tb, Taşınabilir External Ssd, USB 3.2, Type-C (Dark Gray)

Satıcı: ülgen bilgisayar

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 8999.00
TwinMOS EliteDrivePro 1TB Taşınabilir Harici SSD

Satıcı: UZMANLARPC

9.019,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 9019.93
1 TB TWINMOS EXT SSD ELITE DRIVE PRO (1100-1050Mb/s) TYPE-C/USB DARK GRAY PSSD1TBEDP

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.207,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 9207.13

TwinMOS EliteDrive Pro SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS EliteDrive Pro SSD Ürün Ailesi

TwinMOS EliteDrive Pro (PSSD1TBEDP) SSD 1 TB 7.984,90 TL
TwinMOS EliteDrive Pro (PSSD2TBEDP) SSD 2 TB 39.675,90 TL

TwinMOS EliteDrive Pro SSD (1 TB) Temel Özellikleri

USB
20 K IOPS
5,60 K IOPS
Veri Yazma Garantisi:
500 TBW

TwinMOS EliteDrive Pro SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 1050 MB/s
• Sıralı Okuma 1100 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 5,60 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 20 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 500 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 39 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 9 mm
• Ağırlık 210 g
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS EliteDrive Pro SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.