Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Ugreen USB 3.1 Gen 2 10Gbps Harici Taşınabilir M.2 NVME SSD 1 TB - Gri
Satıcı: Teknostore
10.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 10083.00
Ugreen M2 1 TB USB SSD Satıcı: Teknostore
9.872,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 9872.00
Ugreen Usb 3.1 Gen 2 10gbps Harici Taşınabilir M.2 Nvme Ssd 1 Tb Satıcı: Teknostore
9.935,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 9935.00
Ugreen USB 3.1 Gen 2 10Gbps Harici Taşınabilir M.2 NVME SSD 1 TB Satıcı: Erenler Ticaret
41.107,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 41107.97
500 GB
5.108,49 TL
1 TB
9.872,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM