Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: idefix 4.1
1.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 1649 Verbatım 47443 - 480Gb Vx500 Usb 3.1 Gen 2 External Ssd (Okuma 500Mb/Sn. - Yazma 440Mb/Sn.) 1.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1639.00 Verbatim 480GB VX500 USB 3.1 GEN2 Harici SSD1 yorum
1.647,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 1647.70 Verbatim VX500 External Slim 480GB 500MB-440 Mb/sn SSD USB 3.2 Gen2 - GriSatıcı: Bypazar
5.059,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 5059.00 Verbatim Vx500 External Slim 480gb 500mb-440 Mb/sn Ssd Usb 3.2 Gen2Satıcı: e-babil elektronik
5.356,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 5356.00