Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Nethouse
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 2899.00 WD Elements SE 1TB 400MB/sn Okuma Hızı, Windows 10+, macOS 11+ ile Uyumlu WDBAYN0010BBK-WESN USB 3.0 Siyah Taşınabilir SSD DiskSatıcı: GpnTeknoloji | 74 yorum
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 2799.00 Wd Elements™ Se 1TB Taşınabilir SSD WDBAYN0010BBK-WESNSatıcı: Nethouse
2.940,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 2940.25 WD Elements SE 1TB USB 3.0 Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
2.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 2949.00 WD Elements SE 1TB WDBAYN0010BBK-WESN USB 3.0 Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 2999.00 WD Elements SE SSD 1TB Wdbayn0010Bbk Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
3.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3029.00 Wd Elements Se 1Tb Wdbayn0010Bbk-Wesn Usb 3.0 Taşınabilir Ssd SiyahSatıcı: Nethouse
3.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3049.00 Wd Elements SE 1TB BAYN0010BBK-WESN USB 3.0 Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 3099.00 Wd Elements Se 1Tb Wdbayn0010Bbk-Wesn Usb 3.0 Taşınabilir Ssd SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3099.00 WD Elements SE 1TB WDBAYN0010BBK-WESN USB 3.0 Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
3.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 3149.00 Wd Elements™ Se 1TB Taşınabilir SSD WDBAYN0010BBK-WESNSatıcı: GpnTeknoloji
3.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
11 3149.00 WD Elements SE 1TB WDBAYN0010BBK-WESN USB 3.0 Siyah Taşınabilir SSD Disk 3.318,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 3328.98