Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WD My Book Duo WDBFBE0160JBK-EESN 16TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama Satıcı: Teknoraks
31.940,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 31940.06
Wd My Book Duo Wdbfbe0160jbk-00Tt 16Tb (2X8tb) Harici Disk Veri Depolama Ünitesi
Satıcı: Teknoraks
31.991,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 31991.10
WD My Book Duo WDBFBE0160JBK-00TT 16TB (2x8TB) Harici Disk Veri Depolama Ünitesi Satıcı: Teknoraks
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 33009
WD My Book Duo WDBFBE0160JBK-00TT001 20TB (2x10TB) Harici Disk Veri Depolama Ünitesi Satıcı: Teknoraks
56.226,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 56226.56
WD My Book Duo 16TB USB 3.1 Kişisel Bulut Depolama WDBFBE0160JBK-EESN
Satıcı: Naxin | 9 yorum
57.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 57500.00
Wd My Book Duo Wdbfbe0160jbk-00Tt001 20Tb (2X10tb) Harici Disk Veri Depolama Ünitesi
Satıcı: Teknoraks
58.031,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 58031.10
Wd My Book Duo WDBFBE0160JBK-00TT001 20TB (2X10TB) Harici Disk Veri Depolama Ünitesi
Satıcı: teknoraks
61.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 61490.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM