Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Çerçeve Boyutu:

WD My Passport HDD Fiyatları

Wd 5TB My Passport Black Worldwide 2.5" USB 3.2 WDBPKJ0050BBK-WESN Harici Harddisk

Satıcı: ÇİÇEN TEKNOLOJİ | 251 yorum

8.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 8649.00
WD WDBPKJ0050BBK-WESN My Passport 5 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: opexbilisim

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 8499.00
Wd Wdbpkj0050bbk-Wesn My Passport 5 Tb 2.5" Usb 3.0 Taşınabilir Disk Siyah

Satıcı: BizdeBul

8.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 8601.10
WD WDBPKJ0050BBK-WESN My Passport 5 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: bizdebul

8.694,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 8694.57
WD My Passport harici sabit disk 5 TB (mobil bellek, ince tasarım, indirilebilir yazılım, otomatik yedekleme, şifre koruması) siyah - PC, Xbox ve PS4 ile uyumlu

Satıcı: GpnTeknoloji

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 8809
WD My Passport Black Worldwide 5TB 2.5" Taşınabilir Disk WDBPKJ0050BBK-WESN

Satıcı: BizdeBul

8.975,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 8975.04
Wd My Passport 5Tb 2.5 İnc Usb 3.2 Siyah Taşınabilir Disk Wdbpkj0050bbk-Wesn

Satıcı: APTEK

9.020,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 9020.10
WD My Passport Black Worldwide 5TB 2.5" Taşınabilir Disk WDBPKJ0050BBK-WESN

Satıcı: Aptekteknoloji

9.071,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 9071.06
Wd My Passport 2.5" 5 TB Wdbpkj0050Bbk Harici Hard Disk Siyah 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 9199.00
My Passport 5TB 2.5" USB 3.2 Siyah Taşınabilir Hard Disk WDBPKJ0050BBK-WESN 9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9409
Wd 5tb My Passport Black Worldwide 2.5 - Beyaz

Satıcı: BizdeBul

9.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 9539.00
Wd My Passport 5tb Usb3.2gen1 Taşınabilir Disk Beyaz - WDBPKJ0050BWT-WESN

Satıcı: Erenler Ticaret

17.912,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 17912.48
Wd Western Digital My Passport 5 Tb Wdbpkj0050Bbk 2.5"" Usb 3.2 Taşınabilir Disk

Satıcı: Erenler Ticaret

20.646,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 20646.45

WD My Passport HDD Fiyat Geçmişi

WD My Passport HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 107 mm
• Genişlik 75 mm
• Derinlik 19 mm
• Ağırlık 210 g
• Renk Seçenekleri Siyah

WD My Passport HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.