Pil Tipi:
Lityum Demir Fosfat
Toplam Güç:
Tüketim Kapasitesi:
230.4 Wh
Pil Kapasitesi:
Şarj Etme Gücü (USB-C):
Tam Şarj Döngüsü:
3000 dolum
Dolum Süresi (Hızlı):
1.2 sa
Solar Şarj Desteği:
Var

Bluetti AC2P Taşınabilir Güç İstasyonu Fiyatları

Bluettı Ac2p 300W 230,4Wh Tasınabılır Güç Istasyonu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.147,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 9147.00
Bluetti AC2P Taşınabilir Güç Kaynağı

Satıcı: Mil Enerji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 9999.00
Bluettı Ac2p 300w 230,4wh Taşınabilir Güç İstasyonu

Satıcı: Teknoteg

10.114,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10124
Bluettı Ac2p 300w 230,4wh Taşınabilir Güç İstasyonu

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

10.591,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 10591.90
Bluetti AC2P Taşınabilir Güç Kaynağı

Satıcı: Milenerjishop

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 10900.00
BLUETTI AC2P 300W 230,4WH TAŞINABİLİR GÜÇ İSTASYONU

Satıcı: ACF Teknoloji

11.760,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11770
Tuba Toptaş Bluettı AC2P 300W 230,4WH Taşınabilir Güç Istasyonu

Satıcı: MAESKO

12.138,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 12138.52
Bluettı Ac2p 300W 230,4Wh Taşınabilir Güç İstasyonu

Satıcı: YEDİGÜN STORE

12.150,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 12150.20
Marmara Qumasch Bluettı AC2P 300W 230,4WH Taşınabilir Güç Istasyonu

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

13.376,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 13376.43
Epilons BLUETTI AC2P 300W 230,4WH TAŞINABİLİR GÜÇ İSTASYONU

Satıcı: Di - Lazer Baskı Merkezi

13.546,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 13546.45
BLUETTI AC2P 300W 230,4WH TAŞINABİLİR GÜÇ İSTASYONU

Satıcı: XEMU

16.451,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 16451.20
Bluetti AC2P 300W 230,4WH TAŞINABİLİR GÜÇ İSTASYONU

Satıcı: XEMU

16.935,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 16935.00

Bluetti AC2P Taşınabilir Güç İstasyonu Fiyat Geçmişi

Bluetti AC2P Taşınabilir Güç İstasyonu Temel Özellikleri

Lityum Demir Fosfat
230.4 Wh
3000 dolum
1.2 sa
Var
Aydınlatma:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok

Bluetti AC2P Taşınabilir Güç İstasyonu Özellikleri

KAPASİTE BİLGİLERİ

• Toplam Güç 300 W
• Tüketim Kapasitesi 230.4 Wh
• Pil Kapasitesi 9000 mAh
• Pil Tipi Lityum Demir Fosfat

GÜÇ GİRİŞİ BİLGİLERİ

• Giriş Bağlantıları AC DC Çakmaklık
• Solar Şarj Desteği Var
• Dolum Süresi (Hızlı) 1.2 sa
• Dolum Süresi (Solar) 1.5 sa
• Dolum Süresi (Normal) 1.5 sa
• Tam Şarj Döngüsü 3000 dolum
• Döngü Sonu Pil Kapasitesi %80
• Pil Dolum Garantisi 10 yıl

GÜÇ ÇIKIŞI BİLGİLERİ

TASARIM BİLGİLERİ

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 25 cm
• Yükseklik 17.5 cm
• Derinlik 15.5 cm
• Ağırlık 3.6 kg

Bluetti AC2P Taşınabilir Güç İstasyonu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.