Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Attlas Pro Atbl 18 Ag-502 C Akülü Taşlama(Kömürsüz)
Satıcı: Hırdavatan
7.604,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 7604.60
Attlas Pro Atbl 18 Ag-502C Akülü Taşlama Kömürsüz 20V 5 Amper
Satıcı: hırdavat-teknik
8.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 8019.00
Attlas PRO-ATBL 18 AG-502C 20V Akülü Taşlama, Kömürsüz Motor, 125mm Disk, 2x5.0Ah Li-ion Akü, Kırmızı, 8500 dev/dk Satıcı: Erenay Hırdavat
8.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 8110
Attlas PRO ATBL18AG-502C 2X5Ah Akülü Avuç Taşlama Satıcı: Harvan Store
12.015,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 12015.00