Ürün Tipi:
Kullanım Tipi:
Kablolu
Güç:
1400 W
Disk Çapı:
Boşta Maks. Devir Sayısı:
11000 dev/dk
Kablo Uzunluğu:
2.5 m
Yumuşak Kavrama:
Yok

Bosch GWS 1400 Professional Avuç Taşlama Fiyatları

Bosch Gws 1400 Avuç Taşlama Makinesi 1400W

Satıcı: Ulupınar Ticaret

5.790,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 5790.60
Bosch Professional GWS 1400 Avuç Taşlama Makinesi - 0601824804

Satıcı: Ulupinar

5.849,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 5849.08
Bosch Gws 1400 Avuç Taşlama Makinesi 1400 W - 0601824806

Satıcı: Bin1Market

6.108,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 6108.88
Bosch Gws 1400 Profesyonel 820 W 125 mm Avuç Taşlama Makinesi

Satıcı: Hausport

6.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 6499.90
Bosch Gws 1400 Avuç Taşiama 1400w

Satıcı: 7Kat

6.545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6545.00
Bosch Gws 1400 Profesyonel 820 W 125 mm Avuç Taşlama Makinesi

Satıcı: PARABOL

6.608,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 6608.25
Bosch Professional Gws 1400 Avuç Taşlama

Satıcı: Hausport

6.642,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 6642.00
Bosch GWS 1400 Avuç Taşlama Makinesi (1.400 W, Disk Çapı: 125 mm, 11.000 dev/dak)

Satıcı: LOYA MAKİNA

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 7109
Bosch Gws 1400 Avuç Taşiama 1400w

Satıcı: NALBURADAM

7.528,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7528.50
Bosch Açılı taşlama makinesi/Flex 125 mm 1400 W – GWS 1400 Professional

Satıcı: LOYA MAKİNA

7.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 7639
BOSCH GWS 2200-180 H +GWS 1400 TASLAMA

Satıcı: Koyuncuoğlu Yapı Market

19.390,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 19400.68

Bosch GWS 1400 Professional Avuç Taşlama Fiyat Geçmişi

Bosch GWS 1400 Professional Avuç Taşlama Temel Özellikleri

Kablolu
Güç:
1400 W
11000 dev/dk
2.5 m
Yok

Bosch GWS 1400 Professional Avuç Taşlama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Avuç Taşlama
• Kullanım Tipi Kablolu
• Fonksiyonlar Kesme Taşlama Zımpara
• Diğer Özellikler Doğrudan Soğutma Düşük Devirli Başlangıç Koruma Kapağı Sabit Elektronik Sistem

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1400 W
• Disk Çapı 125 mm
• Boşta Maks. Devir Sayısı 11000 dev/dk
• Taşlama Mili Dişi M14

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Kablo Uzunluğu 2.5 m
• Taşıma Çantası Yok
• Yumuşak Kavrama Yok
• Ağırlık 2.2 kg

Bosch GWS 1400 Professional Avuç Taşlama İle En Çok Karşılaştırılan Taşlama Makineleri

Bosch GWS 1400 Professional Avuç Taşlama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.