Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ekolayda | 5 yorum
5.985,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 5985.00 Bosch Professional GWS 18V-10 (Solo) Akülü Taşlama MakinesiSatıcı: ekolayda | 21 yorum
6.195,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
2 6195.00 Bosch Professional GWS 18V-10 Akülü Avuç Taşlama Makinesi (18 Volt, SOLO, Disk Çapı: 125 mm, Karton Kutuda)Satıcı: Amazon.com.tr
6.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 6449.00 Bosch GWS 18V-10 (Solo) Akülü Taşlama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) - 06019J4002Satıcı: Trisan | 5 yorum
6.839,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 6839.14 Bosch GWS 18V-10 (Solo) Akülü Taşlama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) - 06019J4002Satıcı: Basakhirdavat
6.855,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 6855.74 Bosch Gws 18V-10 125Mm Akulu Taslama Makinesi Solo 0.601.9J4.002 7.254,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7254.00 Bosch Professional GWS 18V-10 P Akülü Avuç Taşlama Makinesi (18 Volt, SOLO, Disk Çapı: 125 mm, Karton Kutuda)Satıcı: Amazon.com.tr
8.030,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 8030.88 Bosch Akulu 115Mm Taslama Solo Gws 18V-10 9.917,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 9917.44 Bosch Professional GWS 18V-10 P Akülü Taşlama Makinesi (2 x 5.0 Ah;125 mm)Satıcı: Amazon.com.tr
14.813,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
9 14813.61