Ürün Tipi:
Kullanım Tipi:
Kablolu
Güç:
900 W
Disk Çapı:
Boşta Min. Devir Sayısı:
2800 dev/dk
Boşta Maks. Devir Sayısı:
11000 dev/dk

Bosch GWS 9 115 S Professional Avuç Taşlama Fiyatları

Bosch Professional GWS 9,115 S Avuç Taşlama Makinesi-Devir Ayarlı (900 W, Disk Çapı: 115 mm, 2.800-11.000 dev/dak)

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

4.179,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 4189.49
Bosch Professional GWS 9-115 S Avuç Taşlama Makinesi - 0601396101

Satıcı: AktMarkt

4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 4149.00
Bosch GWS 9-115 S Devir Ayarlı Avuç Taşlama

Satıcı: AKTMarkt

4.251,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4251.55
Bosch GWS 9 115S 115 mm Devir Ayarlı Avuç Taşlama

Satıcı: MAKİNE USTASI

4.315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 4325
Bosch GWS 9-115 S Devir Ayarlı Avuç Taşlama

Satıcı: Türkan Online

4.359,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4359.64
Bosch Gws 9 115S 115 Mm Devir Ayarlı Avuç Taşlama

Satıcı: AktMarkt

4.360,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4360.10
Bosch Gws 9-115 S Avuç Taşlama

Satıcı: Türkan Online

4.447,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4447.40
Bosch Professional GWS 9-115 S Avuç Taşlama Makinesi - 0601396101

Satıcı: Bin1Market

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 4529.00
Bosch GWS 9-115 S Devir Ayarlı Avuç Taşlama 4.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 4903.00
Bosch 900w Devirli Avuç Taşlama Makinası Gws9-115s

Satıcı: MAKİNE USTASI

4.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 4999
Bosch Gws 9-115 S Taş Motoru

Satıcı: ADANUSTORE

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5699.00

Bosch GWS 9 115 S Professional Avuç Taşlama Fiyat Geçmişi

Bosch GWS 9 115 S Professional Avuç Taşlama Temel Özellikleri

Kablolu
Güç:
900 W
2800 dev/dk
11000 dev/dk

Bosch GWS 9 115 S Professional Avuç Taşlama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Avuç Taşlama
• Kullanım Tipi Kablolu
• Fonksiyonlar Kesme Taşlama
• Diğer Özellikler Yan Tutma Kolu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Ayarı Var
• Güç 900 W
• Disk Çapı 115 mm
• Boşta Maks. Devir Sayısı 11000 dev/dk
• Boşta Min. Devir Sayısı 2800 dev/dk
• Taşlama Mili Dişi M14

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Ağırlık 1.9 kg

Bosch GWS 9 115 S Professional Avuç Taşlama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.