Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Home and Garden Akülü Kompakt Açılı Taşlama Makinesi Universalgrind 18V-75 (Pilsiz; 18 Volt Sistem; Farklı Malzemelerde Taşlama, Ayırma ve Fırçalama için; 115 mm Zımpara Diski Çapı; Kartonda) Satıcı: Amazon.com.tr
3.892,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 3902.61
Bosch Akülü Taşlama Universal Grind 18V-75 Solo Satıcı: Ulupınar
4.398,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 4398.27
Universalgrind 18V-75 (115Mm Akülü Taşlama (Solo)
Satıcı: Ulupınar Ticaret
4.478,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 4478.40
Bosch UniversalGrind 18V-75 115mm Akülü Taşlama Makinesi (Akü ve Şarj Hariç) - 06033E5000 Satıcı: Ulupinar
4.523,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 4523.60
Bosch Universalgrind 18V-75 115 Mm Solo Taşlama
Satıcı: KatarMarket
4.562,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 4562.30
Bosch Akülü Taşlama Universal Grind 18V-75 Solo Satıcı: Katar Market
4.677,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 4677.74
Bosch UniversalGrind 18V-75 115mm Akülü Taşlama Makinesi (Akü ve Şarj Hariç) - 06033E5000 Satıcı: KatarMarket
4.688,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 4688.51
115 mm
3.892,61 TL
125 mm
Fiyat bulunamadı