Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hirdavaTeknik | 15 yorum
5.386,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 5386.50 Dewalt DCG412NT-XJ 18V 125MM Li-Ion Akülü Avuç Taşlama (Akü Hariç)Satıcı: Bin1Market | 15 yorum
5.563,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 5563.73 Dewalt DCG412NT-XJ 18V 125MM Li-Ion Akülü Avuç Taşlama (Akü Hariç)Satıcı: Ekolayda
5.771,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 5771.25 DeWalt DCG412NT açılı taşlama makinesi – Titreşimsiz şanzımanlı güçlü zımpara makinesi – zor erişilen yerlerde bile zımparalama için – 1 x zımpara makinesi 18 V, siyah, sarıSatıcı: hepnalbur
5.938,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 5938.92 Dewalt DCG412NT 18V 125MM Lı-Ion Akü Avuç Taşlama(Aküsüz)Satıcı: MABEX
7.031,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 7031.53 Dewalt DCG412NT 18V 125MM Lı-Ion Akü Avuç Taşlama(Aküsüz) 7.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7510 Dewalt DCG412NT 18V 125MM Lı-Ion Akü Avuç Taşlama(Aküsüz) 7.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7510 Dewalt DCG412NT Avuç Taşlama + Şarj Cihazı + 2x 4.0 Ah AküSatıcı: MABEX
17.104,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 17104.92