Ürün Tipi:
Kullanım Tipi:
Kablosuz
Disk Çapı:
Boşta Maks. Devir Sayısı:
8500 dev/dk
Akü Gerilimi:
18 V

Einhell TE-AG 18/125 Avuç Taşlama Fiyatları

Einhell TE-AG 18/125-2 Li - Solo Akülü Avuç Taşlama (Akü ve Şarj Hariç) - 4431168

Satıcı: n11

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2999.00
Einhell Akülü Avuç Taşlama TE-AG 18/125-2 Li - Solo Power X-Change (18 V, 125 mm Ø disk, 33 mm kesme derinliği, yumuşak başlatma özelliği, kesme koruması)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.615,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 3625.67
Einhell Axxio Solo Akülü 125 MM Kömürsüz Avuç Taşlama - 4431140

Satıcı: bauwelt

3.876,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 3876.84
Einhell Axxio Teag 18/125 Li Solo Avuç Taşlama - 55836

Satıcı: YAPICENTER

4.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 4685
Einhell Axxio Te-Ag 18125 Li Solo Avuç Taşlama

Satıcı: ennalbur

5.074,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5074.70
Einhell Axxio 18/125 Akülü Solo Avuç Taşlama -Akü Dahil Değil

Satıcı: Alan Karlı

5.177,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5177.33
Einhell TE-AG 18/125-2 Li - Solo, Akülü Avuç Taşlama + Einhell 18V 4,0 Ah PXC Starter Kit, Akü & Şarj Cihazı

Satıcı: Amazon.com.tr

5.310,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 5320.67
Einhell Axxio Te-Ag 18/125 Li Solo Avuç Taşlama

Satıcı: alankarlı

5.354,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5354.90
Einhell Axxio 18/125 Akülü Solo Avuç Taşlama -Akü Dahil Değil

Satıcı: Einhell TR

5.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 5464.00

Einhell TE-AG 18/125 Avuç Taşlama Fiyat Geçmişi

Einhell TE-AG 18/125 Avuç Taşlama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Avuç Taşlama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Fonksiyonlar Taşlama
• Diğer Özellikler Yan Tutma Kolu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Disk Çapı 125 mm
• Boşta Maks. Devir Sayısı 8500 dev/dk

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Gerilimi 18 V
• Pil Türü Li-ion (Lityum İyon)

Einhell TE-AG 18/125 Avuç Taşlama İle En Çok Karşılaştırılan Taşlama Makineleri

Einhell TE-AG 18/125 Avuç Taşlama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.