Kress KUH04 Avuç Taşlama

Ürün Tipi:
Kullanım Tipi:
Kablosuz
Disk Çapı:
Boşta Min. Devir Sayısı:
3500 dev/dk
Boşta Maks. Devir Sayısı:
8500 dev/dk
Akü Kapasitesi:
4 Ah
Akü Gerilimi:
20 V
Şarj Süresi:
45 dk

Kress KUH04 Avuç Taşlama Fiyatları

Kress KUH04.91 20Volt 125mm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Alttan Tetikli Avuç Taşlama (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: hirmanya

7.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7996
Kress KUH04.91 20Volt 125mm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Avuç Taşlama (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: HEPTENAL

9.408,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 9408.94
Kress Kuh04.91 20Volt 125 MM Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Avuç Taşlama - Akü Dahil Değildir 9.770,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9770.75
Kress Kuh04.91 20Volt 125Mm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Avuç Taşlama (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: TOOLS PAZAR

10.941,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10941.80
Kress Kuh04.91 20Volt 125Mm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Avuç Taşlama (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: EstoreBox

13.138,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 13138.20
Kress KUH04.1 20Volt 5.0Ah. Li-ion Çift Akülü 125mm Kömürsüz Profesyonel Devir Ayarlı Alttan Tetikli Avuç Taşlama

Satıcı: hirmanya

14.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 14033
Kress Kuh04.91 20Volt 125Mm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Alttan Tetikli Avuç Taşlama (Ak

Satıcı: Toy Fox

14.393,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 14393.96
Kress KUH04 20Volt 4.0Ah. Li-ion Çift Akülü 125mm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Devir Ayarlı Alttan Tetikli Avuç Taşlama

Satıcı: Amazon.com.tr

16.227,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 16237.6
Kress Kuh04.1 20Volt 5.0Ah. Li-ion Çift Akülü 125 MM Kömürsüz Profesyonel Devir Ayarlı Alttan Tetikli Avuç Taşlama 17.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 17193.00
Kress 20Volt 5.0Ah. Li-ion Çift Akülü 125mm Kömürsüz Profesyonel Devir Ayarlı Alttan Tetikli

Satıcı: 3 Çınar

17.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17272.00
Kress 20Volt 5.0Ah. Li-ion Çift Akülü 125mm Kömürsüz Profesyonel Devir Ayarlı Alttan Tetikli

Satıcı: kolaysecal

17.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17372.00

Kress KUH04 Avuç Taşlama Fiyat Geçmişi

Kress KUH04 Avuç Taşlama Temel Özellikleri

Kablosuz
3500 dev/dk
8500 dev/dk
4 Ah
20 V
45 dk
Uç Girişi:
22.23 mm
Yumuşak Kavrama:
Var

Kress KUH04 Avuç Taşlama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Avuç Taşlama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Fonksiyonlar Çapak Alma Fırçalama Kazıma Kesme Taşlama Zımpara
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Alttan Tetik Mekanizması Çapak Koruma Sistemi Civata Anahtarı Dar Alanda Çalışma Disk Koruyucu Başlık Fırçasız Motor Geri Tepme Koruması Hızlı Şarj Cihazı İki Yönlü Tutma Kauçuk Kaymaz Ayak Kömürsüz Motor Mil Kilidi Şarj Göstergesi Tetik Bırakıldığında Frenleme Tetik Kilidi Titreşim Emme Sistemi Tozdan Koruma Sistemi Yan Tutma Kolu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Ayarı Var
• Disk Çapı 125 mm
• Boşta Maks. Devir Sayısı 8500 dev/dk
• Boşta Min. Devir Sayısı 3500 dev/dk
• Taşlama Mili Dişi M14
• Uç Girişi 22.23 mm

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.8 kg

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Gerilimi 20 V
• Pil Türü Li-ion (Lityum İyon)
• Akü Kapasitesi 4 Ah
• Şarj Süresi 45 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

Kress KUH04 Avuç Taşlama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.