Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Altus AL55 UHD 9825 Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Altus AL55 9825 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV

Satıcı: Smartt Teknoloji | 15 yorum

20.785,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 20785.05
Altus Al55 Uhd 9825 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Google Led Tv

Satıcı: smart teknoloji 06

21.435,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 21435.80
Altus AL55 9825 55" UHD Google Android TV 21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 21499.00
Altus AL55 9825 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV

Satıcı: eyshome | 15 yorum

22.807,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 22807.12
Altus Al55 Uhd 9825 4k Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv

Satıcı: TRENDÇARŞI34

24.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 24699.00
Altus Al55 Uhd 9825 4k Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv

Satıcı: CihanSE-01

24.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 24900.00
Altus AL55 UHD 9825 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: Etinova

24.900,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 24900.60
Altus Al55 9825 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Google Led Tv

Satıcı: Etinova

25.142,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 25142.40
ALTUS AL55 9825 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV

Satıcı: Etinova

25.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 25900.00
Altus AL55 UHD 9825 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: Teknomix

26.025,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 26025.09
ALTUS AL55 9825 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV (Siyah)

Satıcı: ETİNOVA

27.400,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 27410

Altus AL55 UHD 9825 Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Altus AL55 UHD 9825 Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Altus AL55 UHD 9825 Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

Altus AL55 UHD 9825 Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Altus AL55 UHD 9825 Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.