Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
Dahili Wi-Fi:
Var

Arçelik A 643 C Full HD (FHD) TV Fiyatları

Arçelik 43\" FHD Android TV-A 643 C Smart TV

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

18.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 18975.00
Arçelik 43" FHD Android TV - A 643 C Smart TV

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

18.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 18975.00
Arçelik 43" FHD Android TV - A 643 C Smart TV

Satıcı: Emre.Pazarlama

20.504,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 20504.80
Arçelik 43" FHD Android TV - A 643 C Smart TV

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI başaran

21.430,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 21430.20
Arçelik 43" Fhd Android Tv - A 643 C Smart Tv

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

21.707,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 21707.50
Arçelik A 643 C Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

21.723,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 21723.40
Arçelik 43" Fhd Android Tv - A 643 C Smart Tv

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

23.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 23625.00
Arçelik A 643 C Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

24.269,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 24269.40
Arçelik A 643 C 43 inç 108 Ekran Full HD Android LED TV 24.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 24399.00
Arçelik A 643 C Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

24.879,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 24879.96
Arçelik A 643 C Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: gönülsokak

25.446,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 25446.79

Arçelik A 643 C Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

Arçelik A 643 C Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Arçelik A 643 C Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 16 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Ses & Video Çözücüler Dolby Digital
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 45 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 72 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili Ayak (Düz)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 954.9 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 615.2 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 267 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 954.9 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 553.3 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 83.7 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 6.5 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 8.5 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Arçelik A 643 C Full HD (FHD) TV İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Arçelik A 643 C Full HD (FHD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.