Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Arçelik A 765 C/65'' 164 cm Google Televizyon

Satıcı: ErhanGülener

35.820,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 35820.58
Arçelik 7 Serisi 65'' 4K Uhd Google Tv - A 765 C Smart Tv

Satıcı: ErhanGülener

36.360,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 36360.80
Arçelik 7 Serisi 65'' 4K Uhd Google Tv - A 765 C Smart Tv

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

37.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 37800.00
Arçelik A 765 C/65'' 164 cm Google Televizyon

Satıcı: Gazioglu DTM

40.523,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 40523.40
ARCELIK A 765 C 65'' 164 Cm Google Televizyon Çok Renkli

Satıcı: Gazioglu DTM

43.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 43120
Arçelik A 765 C/65'' 164 cm Google Televizyon

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

43.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 43200.00
Arçelik A 765 C 7 Serisi 55" 4K UHD Google TV

Satıcı: Altın Mobilya

43.649,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 43649.03
Arçelik A 765 C 7 Serisi 65'' 4K UHD Google TV

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

44.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 44998.90
Arçelik 7 Serisi A 765 C 65 inç 165 Ekran 4K Ultra HD Google LED TV 50.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 50749.00
Arçelik A 765 C/65'' 164 cm Google Televizyon

Satıcı: Gönül Sokak

52.616,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 52616.56

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1444.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 864.8 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 260 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1444.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 828.1 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 79.6 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 12.6 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 18.6 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Arçelik A 765 C Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.