Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Arçelik A 955 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Arçelik Imperium 9 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - A 955 C AI

Satıcı: Emre.Pazarlama

39.641,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 39641.10
Arçelik Imperium 9 A 955 C Aı 4K Ultra Hd 55" 140 Ekranvgoogle Smart Qled Tv

Satıcı: ErhanGülener

40.293,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 40293.90
Arçelik Imperium 9 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - A 955 C AI

Satıcı: ErhanGülener

40.720,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 40720.24
Arçelik Imperium 9 A 955 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Gazioglu DTM

41.358,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 41358.96
Arçelik Imperium 9 A 955 C Aı 4K Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv

Satıcı: Gazioglu DTM

41.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 41799.00
Arçelik Imperium 9 A 955 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: ErhanGülener

42.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 42227.00
Arçelik Imperium 9 A 955 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Gazioglu DTM

42.678,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 42678.93
Arçelik Imperium 9 A 955 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Gazioglu DTM

43.998,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 44008.89
Arçelik A 955 C AI 55 inç 140 Ekran 4K Ultra HD Google QLED TV 47.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 47799.00
ARÇELİK Imperium 9 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - A 955 C AI Smart TV

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

48.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 48998.90
Arçelik Imperium 9 AI QLED A 955 C AI 55" 4K UHD Google Smart Televizyon

Satıcı: Gönül Sokak

51.622,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 51622.92

Arçelik A 955 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Arçelik A 955 C AI Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Arçelik A 955 C AI Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Arçelik A 955 C AI Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 62 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 112 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör)
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi Metal Yarım Çerçeve
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1226.8 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 763.6 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 365 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1226.8 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 712.4 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 71.2 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 10.6 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 15 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Arçelik A 955 C AI Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.