Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Arçelik A50 E 895 A Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Arçelik 8 Serisi A50 E 895 A 50" 4K UHD Google TV

Satıcı: altinmobilyaas

25.379,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 25379.06
Arçelik 8 Serisi A50 E 895 A 50" 4K UHD Google TV

Satıcı: Altın Mobilya

25.379,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 25379.06
Arçelik 8 serisi 50" 4K UHD Google TV - A50 E 895 A Smart TV - 50''

Satıcı: Altın Mobilya | 2 yorum

25.784,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 25784.04
Arçelik A50 E 895 A/50'' 127 Cm Google Televizyon

Satıcı: Altın Mobilya AS

25.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 25919.00
Arçelik A50 E 895 A Google TV

Satıcı: Altın Mobilya AS

25.989,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 25989.03
Arçelik A50 E 895 A Google TV

Satıcı: Altın Mobilya

26.189,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 26189.03
A50 E 895 A Arçelik Tv

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

26.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 26460.00
Arçelik 8 serisi 50" 4K UHD Google TV - A50 E 895 A Smart TV - 50''

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 2 yorum

27.303,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 27303.45
Arçelik A50 E 895 A Google TV

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

27.645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 27645.00
Arçelik A50 E 895 A Google TV

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

28.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 28600.00
Arçelik 8 Serisi A50 E 895 A 50" 4K UHD Google TV

Satıcı: adabeyazesyakampanya

29.205,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 29205.80
Arçelik 8 Serisi A50 E 895 A 50" 4K UHD Google TV

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

29.205,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 29205.80
ARCELIK A50 E 895 A Google Tv Siyah

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

29.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 29509

Arçelik A50 E 895 A Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Arçelik A50 E 895 A Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Arçelik A50 E 895 A Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Arçelik A50 E 895 A Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1239 mm
• Kutu Yüksekliği 772 mm
• Kutu Derinliği 160 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1114.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 709 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 291.3 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1114.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 648.3 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 86.4 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Arçelik A50 E 895 A Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.