Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Beko B 850 C Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Beko Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV B 850 C Smart TV

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 4 yorum

25.973,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 25973.97
Beko Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV B 850 C Smart TV

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 4 yorum

26.524,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 26524.00
Beko Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV - B 850 C Smart TV

Satıcı: ÖZGÜR BEKO

27.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 27848.00
Beko Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV - B 850 C Smart TV

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

27.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 27949.00
Beko Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV B 850 C Smart TV

Satıcı: Onlinebeko

30.512,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 30512.22
BEKO Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV - B 850 C Smart TV

Satıcı: onlinebeko

31.189,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 31189.49
Beko Crystal 8 Qled 50" 4K Uhd Google Tv B 850 C Smart Tv

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

31.189,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31189.50
Google Tv - B 850 C Smart Tv

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

31.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 31680.00
Beko Crystal 8 B 850 C 4K Ultra 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

34.111,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 34111.66
Beko B 850 C 50 inç 127 Ekran 4K Ultra HD Google QLED TV 34.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 34199.00
BEKO Crystal 8 QLED 50" 4K UHD Google TV - B 850 C Smart TV

Satıcı: BAHAR HOME AVM

37.618,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 37618.99

Beko B 850 C Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Beko B 850 C Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Beko B 850 C Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Beko B 850 C Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 54 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 91 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör)
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili Ayak (Düz)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1111.3 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 723.1 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 310.7 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1111.3 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 647.8 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 70.3 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 8.8 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 12.6 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

DÖKÜMAN/YAZILIM

Beko B 850 C Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.