Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Beko B 955 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Beko B 955 C AI Crystal 9 AI QLED 144hz Vrr 55" 4K UHD Google Tv

Satıcı: kaanlarbeyazesya

38.539,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 38539.06
Crystal 9 Aı Qled 144Hz Vrr 55" 4K Uhd Google Tv - B 955 C Aı

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

39.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 39360.00
Beko Crystal 9 AI QLED 144Hz Vrr 55" 4K UHD Google Tv - B 955 C AI

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

42.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 42094.00
BEKO Crystal 9 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - B 955 C AI Smart TV

Satıcı: Onlinebeko

42.646,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 42646.09
Beko B 955 C AI Crystal 9 AI QLED 144hz Vrr 55" 4K UHD Google Tv

Satıcı: altunbasbeyazesya

42.684,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 42684.51
BEKO Crystal 9 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - B 955 C AI Smart TV

Satıcı: ARICA DTM

42.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 42975.00
BEKO Crystal 9 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - B 955 C AI Smart TV

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

43.070,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 43070.50
Beko Crystal 9 Aı Qled 144Hz Vrr 55" 4K Uhd Google Tv - B 955 C Aı Smart Tv

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

43.592,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 43592.70
Beko Crystal 9 B 955 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

44.358,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 44358.60
Beko Crystal 9 AI QLED 144Hz Vrr 55" 4K UHD Google Tv - B 955 C AI

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

45.409,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 45409.05
Beko B 955 C 55 inç 140 Ekran 4K Ultra HD Google QLED TV 47.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 47799.00

Beko B 955 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Beko B 955 C AI Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Beko B 955 C AI Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Beko B 955 C AI Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 62 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 112 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör)
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi Metal Yarım Çerçeve
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1226.8 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 763.6 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 365 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1226.8 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 712.4 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 71.2 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 10.6 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 15 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

DÖKÜMAN/YAZILIM

Beko B 955 C AI Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.