Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Grundig 32 GIH 6000 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Smart TV
Satıcı: Grundig Türkiye | 62 yorum
9.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 9499.00
Grundig 32 GIH 6000 32" LED TV Satıcı: Grundig_Türkiye
9.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 9449.00
Grundig 32 GIH 6000 Televizyon Satıcı: Grundig Türkiye
9.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 9499.00
Grundig 32 GIH 6500 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart Android TV
Satıcı: TuranoğluTicaret | 7 yorum
11.459,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 11459.04
Grundig 32 GIH 6000 Televizyon Satıcı: Teknopa Gsm
12.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 12470.00
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER