Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Grundig 50 GQ 750A Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Grundig 50 Gq 750 A 4K Ultra Hd 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv

Satıcı: SMART PAZARLAMA

23.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 23807.00
Grundig 50 GQ 750A 50" 126 Ekran 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 23999.00
Grundig 50 GQ 750A 50" 4K Ultra HD QLED TV

Satıcı: AiryshopAS

24.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 24379.00
Grundig 50GQ750A 50'' 126 Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: Airyshop | 18 yorum

24.638,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 24638.04
Grundig 50GQ750A 50'' 126 Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: Dijitalmarket | 18 yorum

24.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 24639.00
Grundig 50GQ750A 50inc 126 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı

Satıcı: Airyshop

24.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 24979.00
Grundig 50Gq750a 50'' 126 Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Google Smart Qled Tv

Satıcı: SmartEvim

25.136,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 25136.10
Grundig 50 GQ 750A 50" 4K Ultra HD QLED TV

Satıcı: Smartevim

25.454,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 25454.26
Grundig 50GQ750A 50inc 126 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı

Satıcı: Marketkolik

25.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 25789.00
Grundig 50 inç 126 Cm 4K UHD Google Smart QLED Televizyon Siyah, 50GQ750A

Satıcı: LND DTM

25.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 25909
Grundig 50 GQ 750a 50" 127 Ekran 4K UHD Google Smart Qled TV 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 25999.00
Grundig  50GQ750A 50'' 126 Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: TEKNOSA

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 29999.00
GRUNDIG 50 GQ 750A 50 inç 126 Ekran Uydu Alıcılı Google TV Smart 4K Ultra HD QLED TV

Satıcı: LİNDA DTM

32.639,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 32639.04

Grundig 50 GQ 750A Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Grundig 50 GQ 750A Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Grundig 50 GQ 750A Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Grundig 50 GQ 750A Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 54 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 91 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili Ayak (Düz)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1220 mm
• Kutu Yüksekliği 750 mm
• Kutu Derinliği 130 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1111.3 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 723.1 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 310.7 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1111.3 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 647.8 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 70.3 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 8.6 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

Grundig 50 GQ 750A Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.