Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Grundig 55 GJU 8500 A 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV
Satıcı: Rota Life | 2 yorum
27.502,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 27502.85
Grundig 55 GJU 8500 A 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV
Satıcı: Airyshop
28.649,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 28649.04
Grundig 55 Gju 8500 A 4K Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Led Tv
Satıcı: Airyshop
28.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 28799.00
Grundig 55GJU8500 55'' 4K UHD Smart Google TV Satıcı: AiryshopAS
29.139,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 29139.06
Grundig 55GJU8500A 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart TV,Uydu Alıcılı Satıcı: Airyshop
29.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 29979.00
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER