Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Grundig 65 GO 990A Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Grundig 65 GO 990A 65" 165 Ekran 4K UHD Google Smart OLED TV

Satıcı: mediamarkt

67.971,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 67971.60
Grundig 65 GO 990A inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Google TV Smart 4K Ultra HD 144 Hz Oled 71.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 71099.00
GRUNDIG 65GO990A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı

4 yorum

71.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 71099.00
Grundig 65 GO 990A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart OLED TV

Satıcı: MediaMarkt | 4 yorum

71.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 71100.00
Grundig 65 GO 990a 65" 165 Ekran 4K UHD Google Smart Oled TV

Satıcı: Teknosa

74.799,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 74799.12
Grundig 65 GO 990A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart OLED TV

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 4 yorum

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 78999.00
Grundig 65GO990A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 78999.00
Grundig 65 GO 990a 65" 165 Ekran 4K UHD Google Smart Oled TV 78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 78999.00
Grundig 65GO990A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı

Satıcı: MediaMarkt

79.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 79000.00
Grundig 65 GO 990A 65" 165 Ekran 4K UHD Google Smart OLED TV

Satıcı: teknosa

84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 84999.00
Grundig 65 GO 990a 65" 165 Ekran 4K UHD Google Smart Oled TV

Satıcı: TEKNOSA

84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 84999.00

Grundig 65 GO 990A Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Grundig 65 GO 990A Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Grundig 55 GO 990A Televizyon 55 İnç 54.899,00 TL
Grundig 65 GO 990A Televizyon 65 İnç 67.971,60 TL

Grundig 65 GO 990A Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Grundig 65 GO 990A Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 101 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 180 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1460 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 900 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 360 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Grundig 65 GO 990A Ultra HD (4K) TV Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

insomnia5087 Profil Resmi

3 yorum

insomnia5087 Pazarama 69bin TL fiyatı hatalı. Ürün pazarama'da teknosa satıcısında 78.990 TL
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce
Epey Profil Resmi
Epey @insomnia5087 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.