Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
iFFALCON 65U75A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google QLED TV
Satıcı: Hepsiburada | 185 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 42999.00
iFFALCON 65U75A 65 İnç Smart TV 4K QLED Renkli Quantum Crystal HDR 10+ Gaming Google TV, 144Hz Doğal Yenileme Hızı, Dolby Vision Atmos, DTS Virtual X, MEMC, Game Master (2026 Model) Satıcı: Amazon.com.tr
42.974,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 42984
iFFALCON 65U75A 65 İnç Akıllı TV 4K QLED Google TV, 144Hz Yenileme Hızı (2026 Model) Satıcı: Trendyol
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
3 42999.00
Assess Store Iffalcon 65U75A 65 Inç Smart Tv 4K QLED Renkli Quantum Crystal Hdr 10+ Gaming Tv, 144Hz Doğal Yenileme Hızı, Dolby Vision Atmos, Dts Virtual X, Memc, Game (2026 Model) - Option-1
Satıcı: FREEDOMBOOKS
83.428,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 83428.53
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER1 yorum