3.5 (3 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

LG 65QNED70A6A Ultra HD (4K) TV Fiyatları

LG 65QNED70A6A 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Qned Tv

Satıcı: teknolojiankara

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 43999.00
LG  65QNED70A6A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QNED TV

Satıcı: teknolojiankara

44.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 44399.00
LG 65QNED70A6A 65" 4K Ultra HD QNED Smart TV 44.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 44499.00
Lg 65Qned70 65 İnç 165 Cm 4K Smart Tv Aı Sihirli Kumanda Webos25,Uydu Alıcılı

Satıcı: kuponmobil

44.572,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 44572.60
LG 65QNED70A6A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart webOS QNED TV

Satıcı: ataberkticaret | 465 yorum

44.778,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 44778.29
LG 65QNED70A6A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart webOS QNED TV

Satıcı: Teknolojiankara | 465 yorum

44.869,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 44869.49
LG 65QNED70A6A QNED TV 2025 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K AI Sihirli Kumanda

Satıcı: teknolojiankara

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 45999.00
Lg 65Qned70a6a 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Webos Smart Qned Tv

Satıcı: LG BRANDSHOP

46.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 46529.10
LG 65QNED70A6A 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Qned Tv

Satıcı: gizerler

46.682,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 46682.02
65QNED70A6A 65" webOS UHD 4K Smart QNED TV 46.929,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 46929.05
LG 65qned70a6a.apez 65" 165 Ekran 4K UHD WebOS Qned TV 49.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 49399.00
LG  65QNED70A6A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QNED TV

Satıcı: TEKNOSA

49.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 49399.00
LG 65QNED70 65 inç 165 cm 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda webOS25,Uydu Alıcılı

Satıcı: teknolojiankara

49.920,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 49930
LG 65qned70a6a.apez 65" 165 Ekran 4K UHD WebOS Qned TV

Satıcı: teknolojiankara

50.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 50499.00
LG 65QNED70A6A QNED TV 2025 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K AI Sihirli Kumanda

Satıcı: Gizerler

51.773,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 51773.91

LG 65QNED70A6A Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

LG 65QNED70A6A Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

LG 65QNED70A6A Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

LG 65QNED70A6A Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 100 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 152 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1580 mm
• Kutu Yüksekliği 950 mm
• Kutu Derinliği 162 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1455 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 900 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 255 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1455 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 841 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 67.9 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 16.8 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 17 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 22.8 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

LG 65QNED70A6A Ultra HD (4K) TV Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Frekans76 Profil Resmi

16 yorum

Frekans76 Lg nin kendi sitesinde teknik verilerde Local dimming geçmiyor burada neden yazılmış
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Frekans76 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.