4.3 (2 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

LG OLED55B56LA Ultra HD (4K) TV Fiyatları

LG OLED55B56LA 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart webOS OLED TV

Satıcı: mediamarkt | 2 yorum

55.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 55926.00
LG OLED55B56LA 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart webOS OLED TV

Satıcı: Teknosa | 252 yorum

56.744,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 56744.13
LG OLED55B56LA 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart webOS OLED TV

Satıcı: Gala Dayanıklı Tüketim Malları

56.999,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 56999.67
LG Oled55b56la.apdz 55" 139 Ekran 4K UHD WebOS Oled TV

Satıcı: Teknosa

57.199,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 57199.12
LG Oled55b56la.apdz 55" 139 Ekran 4K UHD WebOS Oled TV

Satıcı: MEDIAMARKT

57.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 57330.00
LG OLED55B56LA 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart webOS OLED TV

Satıcı: galateknoloji | 3 yorum

57.758,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 57758.76
Lg Oled55b56la 4K Ultra Hd 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı Webos Smart Oled Tv

Satıcı: Gala Teknoloji

57.903,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 57903.10
LG OLED55B56LA 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart webOS OLED TV

Satıcı: Teknomix | 252 yorum

58.080,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 58080.72
Lg Oled55B56 55 inç 138 Ekran 4K Smart AI Sihirli Kumanda Uydu Alıcılı 120 Hz webOS25 Oled TV 58.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 58499.00
LG OLEDB56 55 inç 140 cm 4K OLED Smart TV Sihirli Kumanda webOS25,Uydu Alıcılı

18 yorum

58.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 58499.10
Lg Oled55b56la 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart Webos Oled Tv

Satıcı: enpazar

60.629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 60629.10
LG OLED55B56LA 55'' 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart webOS OLED TV

Satıcı: Teknomix

61.187,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 61187.49
LG OLED55B56LA 4K Ultra HD 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı webOS Smart OLED TV

Satıcı: Teknomix

62.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 62165.00
LG OLED55B56LA 4K Ultra HD 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı webOS Smart OLED TV

Satıcı: TrendShopXL

62.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 62169.00
LG Oled55b56la.apdz 55" 139 Ekran 4K UHD WebOS Oled TV 64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 64999.00
OLED55B56LA 55" webOS UHD 4K OLED TV 69.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 69349.05

LG OLED55B56LA Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

LG OLED55B56LA Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

LG OLED55B56LA Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

LG OLED55B56LA Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1360 mm
• Kutu Yüksekliği 810 mm
• Kutu Derinliği 172 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1228 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 772 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 235 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1228 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 708 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 45.9 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 14.3 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 14.5 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 19.5 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

LG OLED55B56LA Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.