4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Yok
HDR:
Var

LG StanbyME 2 27LX6TDGA QHD (2K) Ekran Fiyatları

LG 27lx6tdga.apd 27" 68 Ekran 4K UHD Webos Smart LED TV

Satıcı: Teknosa

37.839,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 37839.12
LG Stanbyme 2 - 27Lx6Tdga 27 Inç, Dokunmatik, Döndürülebilir, Tekerlekli, Taşınabilir Ekran, 4 Saat Pil Ömrü

Satıcı: Gala Dayanıklı Tüketim Malları

40.459,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 40459.51
LG Stanbyme 2 27LX6TDGA 27" Full HD WebOS Smart Standlı Dokunmatik LED TV

Satıcı: galateknoloji

40.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 40990.00
LG StanbyMe 2 27LX6TDGA 27" 70 Ekran WebOS Smart Dokunmatik Taşınabilir LED TV

Satıcı: tarikgsm | 25 yorum

41.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 41199.00
LG StanbyMe 2 27LX6TDGA 27" 70 Ekran WebOS Smart Dokunmatik Taşınabilir LED TV

Satıcı: gala iletişim | 25 yorum

41.206,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 41206.80
Lg Stanbyme 2 27Lx6tdga 27" 70 Ekran Webos Smart Dokunmatik Taşınabilir Led Tv

Satıcı: hepsiphone

41.998,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 41998.60
LG Stanbyme 2 - 27Lx6Tdga 27 Inç, Dokunmatik, Döndürülebilir, Tekerlekli, Taşınabilir Ekran, 4 Saat Pil Ömrü

Satıcı: Gala Teknoloji

42.168,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 42168.40
LG Stanbyme 2 27LX6TDGA 27" Full HD WebOS Smart Standlı Dokunmatik LED TV

Satıcı: gsa-elektronik

42.769,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 42769.09
Lg 27Lx6Tdga StanbyME 2 27 inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Taşınabilir Webos QHD LCD 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 42999.00
LG 27lx6tdga.apd 27" 68 Ekran 4K UHD Webos Smart LED TV 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 42999.00
LG 27LX6TDGA 27 inç 69 cm Smart Dokunmatik Taşınabilir Webos QHD LCD Ekran

2 yorum

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 42999.00
Lg Stanbyme 2 27Lx6tdga 27" 70 Ekran Webos Smart Dokunmatik Taşınabilir Led Tv

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

52.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 52800.00
LG Stanbyme 2 - 27 Inç, Dokunmatik, Döndürülebilir, Tekerlekli, Taşınabilir Ekran, 4 Saat Pil Ömrü

Satıcı: Güreller

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 59999.00

LG StanbyME 2 27LX6TDGA QHD (2K) Ekran Fiyat Geçmişi

LG StanbyME 2 27LX6TDGA QHD (2K) Ekran Temel Özellikleri

LED
Var
Yok
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

LG StanbyME 2 27LX6TDGA QHD (2K) Ekran Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Yok
• Karasal Alıcı (DVB-T) Yok
• Kablo TV (DVB-C) Yok
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Yok
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1265 mm
• Kutu Yüksekliği 580 mm
• Kutu Derinliği 210 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 623 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 1265 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 398 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 623 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 364 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 28.5 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 4.3 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 15.2 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

LG StanbyME 2 27LX6TDGA QHD (2K) Ekran Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.