Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
8 W
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Yok
HDR:
Yok
Dahili Wi-Fi:
Yok

Next YE-24020D2 HD Ready (HD) Ekran Fiyatları

Next YE-24020 D2 24" 60 Ekran HD Ready LED TV Dahili Uydu Alıcılı 1366x768 Çözünürlük

Satıcı: tarikgsm | 92 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 5999.00
Next Ye-24020D2 Hd 24" 61 Ekran Uydu Alıcılı Led Monitör Tv

Satıcı: hepsiphone

5.798,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5798.50
Next YE-24020 D2 24" 60 Ekran HD Ready LED TV Dahili Uydu Alıcılı 1366x768 Çözünürlük

Satıcı: KAJİWA | 92 yorum

6.109,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 6109.06
Next YE-24020D2 HD 24" 61 Ekran Uydu Alıcılı LED Monitör TV

Satıcı: hepsiphone

6.120,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6130.76
Nextv Ye-24020 24" 61 Ekran Hd Led Monitör Tv (Uydu Alıcılı Monitör)

Satıcı: TEKNODROM

6.432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6432.00
Next 24 Inç Tv (YE-24020 D2 24" 61 EKRAN UYDU ALICILI HD LED) Monitör-televizyon

Satıcı: KAJİWA

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6499.00
Next 24 Inç Tv (YE-24020 D2 24" 61 EKRAN UYDU ALICILI HD LED) Monitör-televizyon

Satıcı: Onur-Sat

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6899.00
Next NexTv YE-24020 D2 24" 61 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Monitör Tv

Satıcı: ÇİLİNGİROĞLUAVM

6.899,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 6899.60
Next YE-24020 D2 24" 61 Ekran uydu alıcı

Satıcı: TEKNO DROM

6.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6910
Next YE-24020 24" 61 Ekran Uydusuz Full Hd Led Tv

Satıcı: ÇİLİNGİROĞLUAVM

6.956,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 6956.00

Next YE-24020D2 HD Ready (HD) Ekran Fiyat Geçmişi

Next YE-24020D2 HD Ready (HD) Ekran Temel Özellikleri

LED
8 W
Yok
HDR:
Yok
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F

Next YE-24020D2 HD Ready (HD) Ekran Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 8 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Yok
• Karasal Alıcı (DVB-T) Yok
• Kablo TV (DVB-C) Yok
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

• 3D Yok
• Smart TV Yok
• Dahili Kamera Yok
• Akıllı Etkileşim (Dahili) Yok
• Yayın Kaydetme (PVR) Yok
• Program Rehberi (EPG) Yok
• HbbTV Yok
• Diğer Multimedya Özellikleri USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Tüketim (Ortalama) 38 W
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 580 mm
• Kutu Yüksekliği 363 mm
• Kutu Derinliği 95 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 549 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 365 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 156 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 549 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 327 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 67 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 2.2 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 3 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Notlar Uydu Alıcısı Modül Şeklindedir.
• Çıkış Yılı 2022
• Öne Çıkan Özellikler Yalnızca Monitör

Next YE-24020D2 HD Ready (HD) Ekran Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.