Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Yok

Next YE-43020GG4 Full HD (FHD) TV Fiyatları

Next Ye-43020Gg4 Full Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Led Tv

Satıcı: EGE TECHNOLOGY

13.616,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 13616.00
NEXT NEXTSTAR Next YE-43020GG4 Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: RH+ Pozitif Teknoloji

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 14999.00
Next YE-43020GG4 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart Android TV

Satıcı: Rh+PozitifTeknoloji | 34 yorum

15.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 15089.00
Store YE-43020GG4 43" 109 Ekran Full HD Google Android TV

Satıcı: Rh+PozitifTeknoloji

15.184,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 15184.50
Next YE-43020GG4 43" Full HD Android Smart LED TV

Satıcı: SaraçoğluTicvePaz

15.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 15510.00
Next Ye-43020Gg4 Full Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Led Tv

Satıcı: SARAÇOĞLU TİCARET VE PAZARLAMA

15.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 15840.00
NEXT NEXTSTAR Next YE-43020GG4 Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: Saraçoğlu Ticaret ve Pazarlama

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 16500.00
Next YE-43020GG4 43

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

16.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 16625.00
Next YE-43020GG4 43" Full HD Android Smart LED TV

Satıcı: rh-pozitifteknoloji | 10 yorum

16.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 16920.00
Next YE-43020GG4 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV (Siyah) 17.500,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 17510

Next YE-43020GG4 Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

Next YE-43020GG4 Full HD (FHD) TV Ürün Ailesi

Next YE-43020GG4 Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Yok
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Next YE-43020GG4 Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI Özellikleri HDMI Audio Return Channel (ARC)
• HDMI-CEC Var
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 45 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 45 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1079 mm
• Kutu Yüksekliği 652 mm
• Kutu Derinliği 126 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 971 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 592 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 194 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 971 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 562 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 80 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 5.9 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 7.9 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Next YE-43020GG4 Full HD (FHD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.