Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Next YE-75JFSG8 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google QLED TV - 75''
Satıcı: Next&NextStar | 1 yorum
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 48399.00
Next YE-75JFSG8-QLED+ 75" 190 Ekran UHD 4K Google TV Satıcı: Amazon.com.tr
48.374,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
2 48384
Next YE-75020EFS G8-QLED 75" 190 Ekran Google Android Q-LED Tv Satıcı: ÇİLİNGİROĞLUAVM
56.361,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 56361.28
Next YE-75JFSG8 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google QLED TV - 75''
Satıcı: Rh+PozitifTeknoloji | 1 yorum
56.399,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 56399.06
Next YE-75JFSG8-QLED+ 75" 190 Ekran UHD 4K Google TV (25-2026 Model) Satıcı: TVTekno
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 69999.00
75 İnç
48.374,00 TL
86 İnç
69.464,00 TL
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER