4.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
Dahili Wi-Fi:
Var

Onvo 43VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Fiyatları

Onvo 43VQ80F2FA 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı FHD WhaleOS QLED TV

Satıcı: mediamarkt

9.368,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 9368.80
Onvo 43VQ80F2FA Full HD 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV

Satıcı: MEDIAMARKT

9.604,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 9604.00
Onvo 43Vq80F2Fa 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD WhaleOS 10 Qled TV 9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 9799.00
Onvo 43VQ80F2FA 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD WhaleOS QLED TV

Satıcı: MediaMarkt | 76 yorum

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 9800.00
ONVO 43VQ80F2FA 43inc 109 cm FHD WhaleOS Android Smart QLED TV

12 yorum

10.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 10799.10
Onvo 43VQ80F2FA 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı FHD WhaleOS QLED TV

Satıcı: bulutlarteknoloji

10.919,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 10919.09
Onvo 43Vq80f2fa 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Whaleos Qled Tv

Satıcı: BAŞARAN LED TV DÜNYASI

11.244,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11244.60
Onvo 43VQ80F2FA 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD WhaleOS QLED TV

Satıcı: Hepsiburada | 76 yorum

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 11299.00
Onvo 43VQ80F2FA 43" Frameless FHD Whale OS 10 QLED TV 11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 11799.00
ONVO 43VQ80F2FA 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD WhaleOS 10 QLED TV

Satıcı: Electrovitrin

11.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 11998.00
Onvo 43Vq80f2fa 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Whaleos Qled Tv

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 11999.00
ONVO 43VQ80F2FA 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD WhaleOS 10 QLED TV

Satıcı: MediaMarkt

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 12000.00
ONVO 43VQ80F2FA 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı FHD WhaleOS 10 QLED TV

Satıcı: Electrovitrin

13.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 13079.00

Onvo 43VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

Onvo 43VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Ürün Ailesi

Onvo 43VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

Onvo 43VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 14 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Ses / Kulaklık Çıkışı Var
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

Onvo 43VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Zamzungdroid Profil Resmi

58 yorum

Zamzungdroid idefix linkindeki ürün 32 inç
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Zamzungdroid Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.