Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Onvo 55VL90N4UA Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Onvo 55" 55Vl90n4ua 4K Uhd Google Led Tv

Satıcı: AKPA DTM

18.271,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 18271.60
Onvo 55" 55Vl90n4ua 4K Uhd Google Led Tv

Satıcı: özdijitek

18.284,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 18284.80
ONVO 55" 55VL90N4UA 4K UHD GOOGLE LED TV

Satıcı: AKPADTM

18.320,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 18330
Onvo 55VL90N4UA 55" 4K UHD Google LED TV

Satıcı: JetTekno

18.448,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 18458
ONVO 55" 55VL90N4UA 4K UHD GOOGLE LED TV

Satıcı: NOVAELECTRONICS

18.535,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 18535.00
Onvo 55VL90N4UA 4K Uhd Google LED TV 55"

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

18.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 18590.00
Onvo 55VL90N4UA 4K Uhd Google LED TV 55"

Satıcı: akpadtm

18.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 18595.00
ONVO 55" 55VL90N4UA 4K UHD GOOGLE LED TV

Satıcı: AKPA DTM

18.840,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 18840.87
ONVO 55VL90N4UA 55inc 140 cm 4K UHD Google Smart TV,Uydu Alıcılı 18.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 18899.10
ONVO 55" 55VL90N4UA 4K UHD GOOGLE LED TV

Satıcı: Novaelectronıcs

18.978,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 18978.60
Onvo 55VL90N4UA 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV

Satıcı: NOVAELECTRONİCS | 1 yorum

18.992,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 18992.40
Onvo 55VL90N4UA 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

19.038,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 19038.75
Onvo 55VL90N4UA 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV

Satıcı: AKPADTM | 1 yorum

19.052,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 19052.91
ONVO 55" 55VL90N4UA 4K UHD GOOGLE LED TV

Satıcı: JetTekno

19.053,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 19053.80
Onvo 55VL90N4UA 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: AKPADTM

20.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 20159

Onvo 55VL90N4UA Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Onvo 55VL90N4UA Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Onvo 55VL90N4UA Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1350 mm
• Kutu Yüksekliği 815 mm
• Kutu Derinliği 165 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1236 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 771 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 269 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1236 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 721 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 877 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 10.75 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Onvo 55VL90N4UA Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.