4.5 (2 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Onvo 65OVF9250UQ Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65\" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: JetTekno

29.610,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 29620
Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

29.639,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 29649
Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: NOVAELECTRONICS

29.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 29729.00
Onvo 65Ovf9250uq 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv

Satıcı: NOVAELECTRONICS

30.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 30140.00
Onvo 65Ovf9250uq 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

30.172,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 30172.80
Onvo 65OVF9250UQ 65" Ultra HD 4K TV

Satıcı: novaelectronics

30.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 30540.00
Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: JetTekno

30.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 30550.00
Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: AKPA DTM

30.573,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 30573.50
Onvo 65OVF9250UQ 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV - 65''

Satıcı: NOVAELECTRONİCS | 670 yorum

30.574,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 30574.04
Onvo 65OVF9250UQ 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV - 65''

Satıcı: OZDIJITEK | 670 yorum

30.583,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 30583.06
Onvo 65OVF9250UQ 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV - 65''

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

30.583,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 30583.16
Onvo 65OVF9250UQ 65" Ultra HD 4K TV

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

30.634,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 30634.60
Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: OZDIJITEK

31.554,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 31554.10

Onvo 65OVF9250UQ Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Onvo 65OVF9250UQ Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Onvo 55OVF9250UQ Televizyon 55 İnç 20.846,70 TL
Onvo 65OVF9250UQ Televizyon 65 İnç 29.610,00 TL

Onvo 65OVF9250UQ Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Onvo 65OVF9250UQ Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 74 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 75 kWh
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1620 mm
• Kutu Yüksekliği 960 mm
• Kutu Derinliği 160 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1446 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 834 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 79 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 17.8 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 24.4 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Onvo 65OVF9250UQ Ultra HD (4K) TV Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

GulumSe Profil Resmi

7 yorum

GulumSe 11.11de 19 bine satılan ürünü bile bile 24 25 binr çıkardıkları sürece wlınmaz bu ürün, bu ne arkadaş herkes fırsatçı olmuş. 20 binin altına satılıyor aynı özellik aynı model hem kendi markası hem yan markası, 19 20 bün arasında satılıyor her yerde bunlar 22 ye sattılar elalem 19 20ye satarken şimdi 24 25e çıkardılar. Ayıp be. 55" olan 9250uq ile 65"olan 9250uq modelinin bilerek fiyatını yükselttiler bu sıralar. Diğerlerini zaten söylemiyorum bile. Onvo 2 3 satış yaptı diye hemen koltukları kabardı. 50" ve üzeri modellere normalde servis ücreti alınmaz diyorlar kendi kurallarına uymuyorlar. Ne demek 50" üzerine servis kurulum ücreti yokta aşağısına var, bu zaten bi saçmalık, sonuçta hepsiz sizin ürününüzü satın alıyor, servis kurulum yapmazsa garantisi yok diyorlar birde utanmadan. Ne demek kurulumu servis yapmazsa garanti yok. Senin ürünün bu garantisi öylede böylede olmak zorunda. Artı servisin para istiyorsa kurulum için 50" altınada üstünexe hepsine istiyorsa senin servisinde sorun var demektir. Yada sen sözünd2 durmuyorsun demektir. Onvo yetkilileri sırf çıkarcılık ve fırsatçılık yapmaya devam edin siz böyle 1 tane bile alıcınız kalmayacak bu gidişle. İnsanlar servis korkusuna 50" ve üzerini almaya çalışıyor, servis geliyor birde para istiyor. Hemde az birşeyde değil, sözde indiriminizin kaç katı para istiyorlar. Servis istemeyene de garanti yok diyprlar ne demek garanti yok. İnsanları yalanlarla kandıramaz korkutamaz ve zorlayamazsınız. Haddinizi bilin. Tüm onvo ürünleri altına yazıcam bu yorumu, herkes bilsin sizin ne halt olduğunuzu. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
uye_176560527628 Profil Resmi

3 yorum

uye_176560527628 @GulumSe bu millet bu kafayla hiçbir yere gidemez!!!
Ula yazık yeminle şu yapılanlar, işin kötüsü de hiçbir Allah'ın kulu da siz nööörüyonuz böyle bir şey yapamazsınız diyemiyor ???
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.