Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Philips 55PUS8050/62 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Titan Ambilight TV

Satıcı: sales king | 18 yorum

36.480,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 36480.04
Philips 55 inç 4K UHD LED Titan OS Amblight TV

Satıcı: Pharos

36.565,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 36565.06
Philips 55PUS8050 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Titan Ambilight TV

Satıcı: silverteknoloji

36.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 36660.00
Philips 55PUS8050 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Titan Ambilight TV

Satıcı: tvmarketim

36.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 36660.00
Philips 55PUS8050/62 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Titan Ambilight TV

Satıcı: Owner

36.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 36895.00
Philips 55PUS8050/62 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Titan Ambilight TV

Satıcı: yeniemarket | 18 yorum

36.996,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 36996.70
Philips 55 inç 4K UHD LED Titan OS Amblight TV

Satıcı: marketkolik

37.124,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 37124.01
Philips 55PUS8050 4K Ultra HD Ambilight LED TV

Satıcı: Smartevim

38.129,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 38129.07
Philips 55PUS8050 4K Ultra HD Ambilight LED TV

Satıcı: owner

38.799,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 38799.03
55PUS8050/62 55" Titan OS UHD 4K Smart Ambilight LED TV 40.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 40809

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1320 mm
• Kutu Yüksekliği 806 mm
• Kutu Derinliği 142 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1226 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 777 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 297 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1226 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 715 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 88 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 9.9 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 10.2 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 13.1 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

DÖKÜMAN/YAZILIM

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Philips 55PUS8050 Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.