Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SAMSUNG QE 48S90F 48inc 120 cm 4K UHD Smart OLED TV,Uydu Alıcılı 15 yorum
58.499,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 58499.10
SAMSUNG QE48S90FAEXTK 48 inç 120 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Vision AI OLED TV (2025) Satıcı: MEDIAMARKT
63.719,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 63719.60
Samsung 48"OLED S90F 4K Vision AI Smart TV (2025)
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
7 dk önce
3 64999.00
Samsung Qe48S90Faextk 48 inç 120 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Vision AI Oled TV (2025)
65.019,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
4 65019.00
Samsung 48S90F 48'' 122 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart OLED TV
Satıcı: MediaMarkt | 63 yorum
65.020,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 65020.00
Samsung 48S90F 48'' 122 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart OLED TV Satıcı: MediaMarkt
76.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 76500.00
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER