Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Samsung 75Q7F5 Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Samsung 75Q7F5 75" 4K UHD Smart QLED TV

Satıcı: mediamarkt

53.956,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 53956.64
Samsung QE75Q7F5AUXTK 75 İnç QLED 4K Smart Televizyon

Satıcı: MEDIAMARKT

55.311,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 55311.20
Samsung 75Q7F5 75 inç 189 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Qled TV 56.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 56439.00
Samsung 75Q7F5 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: MediaMarkt | 96 yorum

56.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 56440.00
Samsung 75Q7F5 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: Teknosa | 96 yorum

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 57999.00
Samsung 75" QLED Q7F5 4K Vision AI Smart TV

Satıcı: Teknosa

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 57999.00
Samsung 75Q7F5 75" 4K UHD Smart QLED TV

Satıcı: teknosa

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 57999.00
Samsung QE75Q7F5AUXTK 75 İnç QLED 4K Smart Televizyon

Satıcı: Teknosa

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 57999.00
Samsung 75q7f5 75" 190 Ekran 4K UHD Qled TV 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 57999.00
SAMSUNG QE 75Q7F5 75inc 189 cm 4K UHD Smart QLED TV,Uydu Alıcılı

39 yorum

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 57999.00
Samsung 75Q7F5 75 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Tizen Smart Qled Tv

Satıcı: TEKNOSA

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 57999.00
Samsung 75Q7f5 4K Ultra Hd 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı Smart Qled Tv

Satıcı: Truva ev aletleri

58.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 58080.00
Samsung 75Q7F5 75 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Tizen Smart Qled Tv

Satıcı: Kafkasda

58.508,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 58508.01
Samsung 75Q7f5 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Tizen Smart Qled Tv

Satıcı: SMARTMAN

58.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 58859.00
75Q7F5 75'' Tizen UHD 4K Smart QLED TV 63.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 63659.05
Samsung 75"QLED Q7F5 4K Vision AI Smart TV (2025) 66.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

16 66399.00
Samsung 75" QLED Q7F5 4K Vision AI Smart TV

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

66.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 66399.00

Samsung 75Q7F5 Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Samsung 75Q7F5 Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Samsung 75Q7F5 Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
G
İşletim Sistemi:

Samsung 75Q7F5 Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 135 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 209 kWh
• Güç Tüketimi (Maksimum) 220 W
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma
• Ekran Kalınlık Tipi Slim
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi Kare
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (400x400 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1822 mm
• Kutu Yüksekliği 1100 mm
• Kutu Derinliği 175 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1677.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 1023 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 331.5 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1677.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 962.4 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 61.1 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 25.3 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 26.7 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 34 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Samsung 75Q7F5 Ultra HD (4K) TV Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cihad D**** Profil Resmi

1 yorum

Cihad D**** Q7F5 modellerinde Optik çıkış bulunmamaktadır, düzeltme rica ederiz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Cihad D**** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Burak E** Y***** Profil Resmi

9 yorum

Burak E** Y***** @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Burak E** Y***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Burak E** Y***** Profil Resmi

9 yorum

Burak E** Y***** N11 de 51 küsür yazan tıklqyınca 55 bin oluyo. Nası dizayn ediyosun epeyyy....
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.