Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SAMSUNG UE 85U8000 85inc 214 cm 4K UHD Smart TV,Uydu Alıcılı 20 yorum
62.729,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 62729.10
Samsung 85U8000f 85'' 216 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Tizen Smart Crystal Tv
Satıcı: SMARTMAN
64.945,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 64945.00
Samsung Crystal 85U8000 4K Ultra HD 85" 216 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Satıcı: Smartman
65.067,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 65067.75
Samsung 85"Crystal UHD U8000F 4K Smart TV (2025)
69.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
8 dk önce
4 69699.00
Samsung 85u8000f 85" 214 Ekran 4K UHD Crystal TV
69.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
5 69699.00
Samsung 85U8000F 85 216 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Tizen Smart Crystal Tv Satıcı: TEKNOSA
69.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 69699.00
85U8000
Satıcı: AGSHOP
72.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 72959.00
85" Inç Crystal UHD U8000F 4K Smart Tv (2025) - Option-1
Satıcı: TRENDYPAZARS
158.127,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 158127.70
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER143 yorum