Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var
Subwoofer:
Yok

Samsung HG55AU800EE Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Samsung HG55AU800EE 55" 139 Ekran 4K Ultra HD LED OTEL TV(Smart Değildir)

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 184 yorum

21.517,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 21517.02
Samsung HG55AU800EE 55" Crystal 4K Ultra HD LED HOTEL TV (Smart Değildir)

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

21.515,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 21515.55
Samsung Hg55au800ee 4K Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Led Otel Tv (Smart Değil'dir)

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 21699.00
Samsung HG55AU800EE 55" Crystal 4K Ultra HD LED HOTEL TV (Smart Değildir)

Satıcı: AiryshopAS

21.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 21700.00
Samsung Hg55au800ee 55" 139 Ekran 4K Ultra Hd Led Otel Tv(Smart Değildir)

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

21.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 21888.00
Samsung HG55AU800EEXTK 55" Crystal 4K Ultra HD LED Hospitality TV 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 21999.00
Samsung HG55AU800EE 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı LED TV (Smart Değildir)

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

22.043,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 22043.00
Samsung HG55AU800EE 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı LED TV (Smart Değildir)

Satıcı: MOBİMBO

22.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 22099.00
Samsung HG55AU800EE 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı LED OTEL TV (Smart Değildir)

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

23.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 23899.00
Samsung HG55AU800 55" 140 Ekran 4K Ultra HD Hotel LED TV

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

24.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 24444.00
Samsung HG55AU800 55" 140 Ekran 4K Ultra HD Hotel LED TV

Satıcı: Mobimbo

24.540,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 24540.03

Samsung HG55AU800EE Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Samsung HG55AU800EE Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Samsung HG55AU800EE (HG55AU800EEXEN) Televizyon 55 İnç 21.515,55 TL
Samsung HG65AU800EE (HG65AU800EE) Televizyon 65 İnç Fiyat bulunamadı

Samsung HG55AU800EE Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
G

Samsung HG55AU800EE Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 80 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 132 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma
• Ekran Kalınlık Tipi Slim
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili Ayak (Düz)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1232.1 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 748.8 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 226.3 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1232.1 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 708.8 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 25.7 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 15.5 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 15.8 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2022
• Öne Çıkan Özellikler Otel TV

Samsung HG55AU800EE Ultra HD (4K) TV Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ramazan T**** Profil Resmi

143 yorum

Ramazan T**** 19 Bin TL ye mis gibi TV al bunu 2000 TL al Android TV tak istediğin APK IPTV kur izle fazla masraf yapmadan en mantıklısı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Ömer C* I*** Profil Resmi

76 yorum

Ömer C* I*** Bütün ilanlarda smart yok deniyor ama epey ısrarla smart diye önümüze çıkartıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ömer C* I*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Hüseyin Ö*** Profil Resmi

3 yorum

Hüseyin Ö*** Samsung Servisi gelip Digiturk kurulumu yaptı. Kullanıyoruz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Oyun S****** Profil Resmi

2 yorum

Oyun S****** Almayi dusunuyorum da internette bilgisini bulamadim smart tv olduguna emin misiniz admin?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Erdem t**** Profil Resmi

1 yorum

Erdem t**** @Oyun S****** oteller icin üretilen tv bu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.