2.4 (3 oy) / 9 yorum
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Senna 65UQ9500F Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Senna 65Uq9500f 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Google Smart Qled Tv

Satıcı: Antgroup

22.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 22848.00
Senna 65Uq9500f 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Google Smart Qled Tv

Satıcı: BMT Marmara

22.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 22975.00
Senna 65UQ9500F 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED TV

Satıcı: bulutlarteknoloji

22.976,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 22976.59
Senna 65UQ9500F 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: Rana Pazar | 6 yorum

23.470,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 23470.18
Senna 65UQ9500F 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: HAZAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED | 6 yorum

23.473,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 23473.94
Senna 65UQ9500F 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED TV

Satıcı: mediamarkt

23.999,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 23999.04
SENNA 65UQ9500F 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: ÜGA MAĞAZACILIK

24.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 24199.00
SENNA 65UQ9500F / Senna 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart Frameless Ultra HD QLED Google TV

Satıcı: MEDIAMARKT

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 24500.00
Senna 65Uq9500F / 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart Frameless Ultra HD Qled Google TV 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 24999.00
SENNA 65UQ9500F 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: MediaMarkt

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 25000.00

Senna 65UQ9500F Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Senna 65UQ9500F Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Senna 65UQ9500F Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

Senna 65UQ9500F Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Senna 65UQ9500F Ultra HD (4K) TV Yorumları (9 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ulaş k*** Profil Resmi

8 yorum

Ulaş k*** Kanal geçişleri çok hızlı renk ve renkler oldjkça tatmin edici andorid akılıcılığı iyi takılma donma yok. Oldjkça ince ve malzeme kalitesi iyi sayılır. İps panel, ekran parlaklığı tatmin edici. Tek kötü tarafı ses berbat. Ses yüksekliğinde sıkıntı yok ama basslar çok itici bunu bilere aldım harici bir ses sistemi iile bu sorunu aşacağım. Ürün sunny çayısı altında onvo garantisinde... fiyat performans
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Halil K***** Profil Resmi

10 yorum

Halil K***** @Ulaş k*** hayırlı olsun bir sorunla karşılaştınız mı özellikle Android Google TV sürümünü merak ediyoruz Android 14 le mi kutudan çıktı 11 mi acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Ulaş k*** Profil Resmi

8 yorum

Ulaş k*** @Halil K***** 13 le kutudan çıktı henüz bir problem yaşamadım. kumandası berbat telefondan kumanda kullanıyorum. bu tv yi alacaksanız harici iyibi kumanda almanızı öneririm. çok geç algılıyor takılıyor donuyor. telefondan kumanda ettğimde hiç bir sorun olmuyor. kumandası sıkıntılı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Ulaş k*** Profil Resmi

8 yorum

Ulaş k*** Ürünü bugün bimden 22.900 TL ye aldım kurulum için sevis bekliyorum. Deneyimlerimi buradan anlatacağım Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
ML B****** Profil Resmi

15 yorum

ML B****** Kutu ve tv de onvo yazıyor üstüne sticker ile senna yazmışlar ilginç. ekranda 1080p diyor
bilgiler ekte
bütün uygulamaları kaldırıp cloudstream ve smarttube yükledim yeterde artar. Resim Resim Resim Resim Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
ML B****** Profil Resmi

15 yorum

ML B****** Ortalama bir televizyon. Ucuz tvlerde parlaklık az oluyor çok güneşli yerlerde kullanmaya gelmez. SES GÖRÜNTÜ ORTALAMA.
duvara montaj yaptım üs taraf duvara yakın altı dışa çıkık oluyor anlamadım herşeyde normal takıldı tavandaki lamba yansıyor Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
ML B****** Profil Resmi

15 yorum

ML B****** Geçen mediamarkta bakayım dedim tvlere 65 ve 75 ler güzel boyut olarak. fakat bu dijitsu vs ekran parlaklığı ve çok az. bununki nasıl acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Emre Profil Resmi

163 yorum

Emre İlk üretimlerde 12 COF sayısına ve 6000:1 kontrasta sahip CSOT panel kullanılmış, ikinci üretimlerde ise 6 COF sayısına ve 1400:1 kontrasta sahip BOE panel kullanılmış.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
uye_175827656488 Profil Resmi

1 yorum

uye_175827656488 @Emre alınır mı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.