Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Simfer 50SFSA6B Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Simfer 50SFSA6B 50\" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android

Satıcı: AKPADTM

13.786,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 13796
Simfer 50SFSA6B 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

13.895,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 13905
Simfer 50SFSA6B 127 Ekran 50 " Android LED 4K UHD Televizyon

Satıcı: NOVAELECTRONICS

13.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 13979.00
Simfer 50SFSA6B 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: novaelectronics

14.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 14110.00
Simfer 50SFSA6B 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

14.165,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 14165.80
Simfer 50SFSA6B 127 Ekran 50 " Android LED 4K UHD Televizyon

Satıcı: AKPA DTM

14.211,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 14211.86
Simfer 50SFSA6B 127 Ekran 50 " Android LED 4K UHD Televizyon

Satıcı: AKPA DTM

14.215,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 14215.05
Simfer 50SFSA6B 127 Ekran 50 " Android LED 4K UHD Televizyon

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

14.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 14335.00
Simfer 50SFSA6B 50'' 127 Ekran 4K Ultra Hd Android Smart LED Tv | Dahili Uydu Alıcı | Wifi & Bluetooth | Çerçevesiz Tasarım

Satıcı: NOVAELECTRONİCS

14.745,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 14745.20
Simfer 50SFSA6B 50'' 127 Ekran 4K Ultra Hd Android Smart LED Tv | Dahili Uydu Alıcı | Wifi & Bluetooth | Çerçevesiz Tasarım

Satıcı: JetTekno

14.754,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 14754.74

Simfer 50SFSA6B Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Simfer 50SFSA6B Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Simfer 50SFSA6B Televizyon 50 İnç 13.786,00 TL
Simfer 55SFSA6B Televizyon 55 İnç 20.350,06 TL

Simfer 50SFSA6B Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Simfer 50SFSA6B Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı COAX
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Ses / Kulaklık Çıkışı Var
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1230 mm
• Kutu Yüksekliği 750 mm
• Kutu Derinliği 136 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1111.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 704.9 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 243.1 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1111.2 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 643.5 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 73.2 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Simfer 50SFSA6B Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.