Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Simfer 50SFSV6B Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Simfer 50SFSV6B 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı VIDAA Smart LED TV

Satıcı: DKN

13.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 13950.00
Simfer 50SFSV6B 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı VIDAA Smart LED TV

Satıcı: akpadtm

13.955,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 13955.00
Simfer 50SFSV6B 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart ULED TV

Satıcı: AKPADTM

13.923,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13933
Simfer 50Sfsv6b 4K Ultra Hd 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart Uled Tv

Satıcı: AKPA DTM

14.011,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14011.20
Simfer 50Sfsv6b 4K Ultra Hd 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart Uled Tv

Satıcı: özdijitek

14.083,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14083.20
50sfsv6b 127 Ekran 50 " Vıdaa Led 4k Uled Televizyon

Satıcı: AKPA DTM

14.202,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 14202.46
Simfer 50SFSV6B 50 inç 4K Ultra HD Smart LED TV Frameless Ekran ile HDR Desteği

Satıcı: DKN KURUMSAL | 8 yorum

14.611,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 14611.50
Simfer 50SFSV6B 50 inç 4K Ultra HD Smart LED TV Frameless Ekran ile HDR Desteği

Satıcı: OZDIJITEK | 8 yorum

14.734,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 14734.98
Simfer 50SFSV6B 50 inç 4K Ultra HD Smart LED TV Frameless Ekran ile HDR Desteği

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

14.735,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 14735.20
50sfsv6b 127 Ekran 50 " Vıdaa Led 4k Uled Televizyon

Satıcı: ONLINE STOR

14.835,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14835.18
Simfer 50SFSV6B 50" 127 Ekran FHD Vidaa Smart LED TV 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 14999.00
Simfer 50SFSV6B 127 Ekran 50 " VIDAA LED 4K LED Televizyon

Satıcı: DKN KURUMSAL

16.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 16000.00

Simfer 50SFSV6B Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Simfer 50SFSV6B Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Simfer 50SFSV6B Televizyon 50 İnç 13.950,00 TL
Simfer 55SFSV6B Televizyon 55 İnç 19.833,10 TL

Simfer 50SFSV6B Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Simfer 50SFSV6B Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Ses / Kulaklık Çıkışı Var
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1195 mm
• Kutu Yüksekliği 735 mm
• Kutu Derinliği 127 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1111.5 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 705 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 243 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1111.2 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 643.5 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 77.4 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2024

Simfer 50SFSV6B Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.