Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Sunny SN65FMN252 Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Sunny Sn65fmn252 Frameless 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Webos Smart Led Tv

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 27499.00
Sunny Sn65fmn252 Frameless 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Webos Smart Led Tv

Satıcı: AYMETDTM

27.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 27699.00
Sunny SN65FMN252 65" Ultra HD LED TV

Satıcı: tumbeyazesyalar

29.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 29469.00
Sunny SN65FMN252 65" 165 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV - 65”

Satıcı: Electronikpazar | 1027 yorum

29.710,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 29710.52
Sunny SN65FMN252 65" Ultra HD LED TV

Satıcı: smartteknolojii

30.051,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 30051.80
Sunny SN65FMN252 Frameless 65'' 164 Ekran 4K webOS 2.0 Smart Wifi Led TV

Satıcı: Makroreyon

30.795,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 30805
Sunny SN65FMN252 65" 165 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV - 65”

Satıcı: MakroReyon | 1027 yorum

31.330,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 31330.08
Sunny Sn65Fmn252 Frameless 65'' 164 Ekran 4K Webos 2.0 Smart Wifi Led Tv

Satıcı: Makroreyon

32.009,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 32009.03
Sunny SN65FMN252 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart WebOS LED TV

Satıcı: Electronikpazar

32.634,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 32634.74
Sunny SN65FMN252 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart WebOS LED TV

Satıcı: Makroreyon

32.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 32699.00
SUNNY 65’’ Frameless UHD 4K webOS 2.0 Smart TV SN65FMN252

Satıcı: MakroReyon

32.979,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 32979.03

Sunny SN65FMN252 Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Sunny SN65FMN252 Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Sunny SN65FMN252 Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

Sunny SN65FMN252 Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 16 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Ses & Video Çözücüler Dolby Audio
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• PC Girişi (VGA) Var
• Common Interface (CI+) Var
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 90 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 110 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2023

Sunny SN65FMN252 Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.