4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV

Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV Fiyatları

TCL 55T8D 55 İnç 4K UHD Uydu Alıcılı Google Smart QD-MiniLED Dimming TV

Satıcı: Trendyol

50.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 50299.00
TCL 55 inç Akıllı TV 55T8D 4K QD-Mini LED Dimming Renkli Quantum Crystal HDR10+ Oyun Google TV, 144Hz Doğal Yenileme Hızı, ONKYO 2.1 Hi-Fi Ses Sistemi, Dolby Atmos, AI Modu, Game Master (2026 Modeli)

Satıcı: Amazon.com.tr

52.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 52484
TCL 55T8D 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: Hepsiburada

52.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 52499.00
TCL 55T8D 55 İnç 4K UHD Uydu Alıcılı Google Smart QD-MiniLED Dimming TV

Satıcı: Nethouse

52.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 52499.00
TCL 55T8D 55INC 4K PREMIUM QLED GTV

Satıcı: Nethouse

52.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 52499.00
TCL 55T8D 55INC 4K PREMIUM QLED GTV

Satıcı: Gamers Arena

52.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 52499.00
55T8D 55" Google UHD 4K Premium Smart QLED TV 53.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 53209.05
TCL 55T8D 55INC 4K PREMIUM QLED GTV

Satıcı: Nethouse

54.060,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 54060.88
TCL 55T8D 55INC 4K PREMIUM QLED GTV

Satıcı: Gamers Arena

54.174,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 54174.50
TCL 55T8D 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

Satıcı: Gamers_Arena

54.708,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 54708.44

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1224 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 763 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 274 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

TCL 55T8D Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.